Украинский портАл
азбука от ангелов для людей- книги ченнелингом


НАТО: УКРАЇНСЬКИЙ БРИФІНГ

Останній аргумент імперії на користь членства в НАТО

Досить політичної тріскотні. Карти розкрито. Кожен, хто хоче жити, має потурбуватись про свою безпеку.

 
Міністр закорднних справ Данії наполягатиме на вступі України та Грузії до НАТО
Як однозначно заявив Міністр П.Стіг Мьоллер, Данія активно працює разом зі США з метою припинення війни на Кавказі, а на сьогоднішній зустрічі він наполягатиме, щоб Альянс прийняв як Грузію, так і Україну до лав своїх членів.

Данія також наполягатиме на скороченні військового співробітництва з Росією та на чіткому підтвердженні обіцянки Грузії та Україні щодо їх прийняття в НАТО. За його словами, НАТО має підкреслити, що ці країни є суверенними і самостійно вирішують, “членами якого клубу їм бути”.
“Я знаю, що Росії дуже важко змиритися з цим. Але, якщо ми виявимося неспроможними це зробити, ми самі втратимо самостійність нашої політики щодо росіян”,  підкреслив П.Стіг Мьоллер.

Обґрунтовуючи необхідність прискорення процедури прийому Грузії та України до числа членів НАТО, коли ці країни будуть до цього готовими, глава МЗС Данії заявив, що в іншому випадку “ми матимемо дуже небезпечний вакуум у політиці безпеки в Європі, і якщо ми не заповнимо його, то це зроблять інші”."Головна мета роботи МЗС сьогодні - це вступ України до НАТО та Європейського Союзу", - В. Огризко
Головна мета роботи МЗС сьогодні - це вступ України до НАТО та Європейського Союзу, на цьому наголосив у своєму виступі під час відкриття Світового Конгресу Українців міністр закордонних справ Володимир Огризко, повідомляють кореспонденти УКРІНФОРМу.

"Ми будемо проводити лінію, про яку говорив Президент, гнучко, але настирливо", - сказав міністр. У цьому зв'язку він наголосив на складнощах відносин України з Російською Федерацією.

"Ми хочемо мати з усіма країнами відкриті, чесні, рівноправні відносини. Ми хочемо мати з ними, зокрема, і з Російською Федерацією, відносини, які базуються на повазі один до одного, на праві вибору. Нас, на превеликий жаль, інколи не чують", - сказав він.

Володимир Огризко закликав українську діаспору об'єднати зусилля українських громад, щоб стати ще сильнішими партнерами по увічненню пам'яті геніїв українського народу за кордоном, а також щоб тема відзначення 75-ї річниці Голодомору цього року пройшла якнайширше по всьому світу, і щоб ця акція продовжилася і далі.

"Я хотів би, щоб ви допомагали нам переконати парламенти і уряди багатьох країн світу прийняти відповідні резолюції, які б засудили Голодомор як акт геноциду українського народу", - підкреслив Володимир Огризко, уточнивши, що материкова Україна і закордонне українство мають об'єднати зусилля, щоб ця акція не стала одноразовою.

Володимир Огризко також закликав закордонних українців стати партнерами по презентації України за кордоном. "Згідно з указом Президента України протягом 5-ти років у 30-ти країнах світу буде відкрито українські культурні центри. Зараз таких центрів уже 11.Грузію запрошують до НАТО
Міністр закордонних справ Великої Британії вважає, що процес вступу в НАТО для Грузії вже почався, і скоро почнеться для України.
"Я вважаю, що формальний процес вступу можна вважати таким, що почався з моменту створення комісії Грузія-НАТО", - заявив Мілібенд у інтерв'ю, опублікованому у британській газеті The Guardian.

За словами глави британського МЗС, створення комісії означає, що "НАТО пропонує тісну співпрацю владі Грузії та її збройним силам". Мілібенд також повідомив, що вважає за правильне прийняти до складу Альянсу не тільки Грузію, а й Україну.

Рішення про створення комісії Грузія-НАТО було прийняте в ході засідання глав МЗС країн-членів Альянсу, яке відбулося 19 серпня. У завдання комісії входитиме оцінка шкоди, завданої економіці і інфраструктурі країни в результаті військових дій, а надалі і координація допомоги, яку планується надати Грузії.

Росія після оголошення підсумків засідання глав МЗС країн-членів НАТО звинуватила Альянс в упередженості, заявивши, що він намагається "обілити злочинний режим у Грузії".Автор веб-сторінки висловлює вдячність відділу громадської інформації НАТО і Центру інформації та документації НАТО у Києві за надану можливість ознайотимись з діяльністю Альянсу, отримавши інформацію з перших рук, і побачити велике не з відстані, а з середини.

міфи про НАТО

зарубки НАТО

шпаргалка НАТО
інші веб-сторінки цього автора
ностальгія за помаранчем

Історико-культурний заповідник БУША
Обласна організація Спілки письменників України
 
COPYRIGHT © RODOSLAV-2007