Украинский портАл
азбука от ангелов для людей- книги ченнелингом


НАТО: УКРАЇНСЬКИЙ БРИФІНГ

Останній аргумент імперії на користь членства в НАТО

Досить політичної тріскотні. Карти розкрито. Кожен, хто хоче жити, має потурбуватись про свою безпеку.

 
Альянс приостанавливает заседания Совета Россия-НАТО
 БРЮССЕЛЬ, 19 авг  РИА Новости. Североатлантический альянс приостанавливает проведение заседаний Совета Россия-НАТО на всех уровнях до полного выполнения Россией всех пунктов плана «Медведева-Саркози» по урегулированию ситуации в Грузии. С таким заявлением выступил Генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер журналистам по завершении в Брюсселе экстренной встречи глав МИД 26-ти стран-членов альянса по ситуации в Грузии, созванной по инициативе США.Збройний конфлікт на Кавказі - тема засідання в Брюсселі глав МЗС країн-членів НАТО
Збройний конфлікт на Кавказі - головна тема екстренного засідання глав МЗС країн-членів НАТО, яке відбудеться 19 серпня у Брюсселі. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр напередодні зустрічі, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в ФРН.

Глава МЗС Німеччини перед початком засідання у Брюсселі вкотре закликав Росію вивести свої війська "щонайменше з центральних районів Грузії", аби нарешті розпочати переговори про встановлення тривалого перемир'я. За словами Штайнмаєра, ситуація в регіоні "залишається напруженою".

Як повідомив міністр закордонних справ ФРН, дипломати країн-членів НАТО обговорять сьогодні ставлення Альянсу до Росії у фокусі останніх подій на Кавказі. "Ми не збираємося замовчувати серйозність ситуації, яка склалася", - зазначив Штайнмаєр. За його словами, НАТО має також визначитися, яку роль може відіграти Альянс у кризовому регіоні. "Я особисто виступаю за обмежену роль НАТО на Кавказі", - заявив німецький віце-канцлер.Президенти Литви і Польщі обстоюють вступ України і Грузії до НАТО
Президенти Литви і Польщі Валдас Адамкус і Лєх Качиньський обнародували декларацію, в якій вони звертаються до керівників країн НАТО з проханням дати доручення міністрам закордонних справ на зустрічі, що має відбутися у вівторок, 19 серпня, обстоювати прискорене надання Грузії і Україні планів членства в Альянсі. Про це із посиланням на прес-службу адміністрації президента Литви повідомляє ДЕЛФІ.
У декларації наголошується, що це послужить стабілізації в кавказькому регіоні.Прес-служба НАТО відмовила російському постпреду у проведенні прес-конференції після зустрічі міністрів закордонних справ альянсу
Прес-служба НАТО відмовила постійному представнику Росії при НАТО Дмитру Рогозіну у проведенні прес-конференції після зустрічі міністрів закордонних справ альянсу. Про це повідомила офіційний представник альянсу Кармен Ромеро, передає УКРІНФОРМ з посиланням на ІТАР-ТАРС.

Це перший випадок в історії відносин Росії та Північноатлантичного альянсу, коли російському послу відмовлено у проведенні прес-конференції у штаб-квартирі НАТО.НАТО обіцяє в ході позачергової зустрічі підтримати Грузію і чинити тиск на Росію
Представники МЗС країн-членів НАТО на екстреній нараді у вівторок запевнять Грузію у своїй підтримці і знову пообіцяють прийняти її до складу Альянсу в майбутньому, а також закличуть Росію дотримувати і поважати умови мирного договору. Про це заявила сьогодні офіційний представник НАТО Кармен Ромеро, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Рейтер.

К.Ромеро не згадала про розходження думок серед членів НАТО з приводу відповіді Росії, сказавши, що глави МЗС ясно продемонструють "солідарність з Грузією". "Ми підтвердимо наші запевнення, дані в Бухаресті, а також плануємо прийняти пакет заходів щодо надання підтримки Грузії", - додала представник НАТО.

Учасники наради, як очікується, також ухвалять рішення про відправку експертів, які оцінять шкоду, завдану Росією військовій інфраструктурі Грузії.

К.Ромеро повідомила, що на зустрічі представників Альянсу буде прийнято "жорстке послання", адресоване Росії стосовно дотримання угоди про припинення вогню, а також виведення російських військ. "Я думаю, члени НАТО будуть непохитні в тому, що це було порушення територіальної цілісності Грузії", - додала вона.Автор веб-сторінки висловлює вдячність відділу громадської інформації НАТО і Центру інформації та документації НАТО у Києві за надану можливість ознайотимись з діяльністю Альянсу, отримавши інформацію з перших рук, і побачити велике не з відстані, а з середини.

міфи про НАТО

зарубки НАТО

шпаргалка НАТО
інші веб-сторінки цього автора
ностальгія за помаранчем

Історико-культурний заповідник БУША
Обласна організація Спілки письменників України
 
COPYRIGHT © RODOSLAV-2007