Украинский портАл
азбука от ангелов для людей- книги ченнелингом


НАТО: УКРАЇНСЬКИЙ БРИФІНГ

Останній аргумент імперії на користь членства в НАТО

Досить політичної тріскотні. Карти розкрито. Кожен, хто хоче жити, має потурбуватись про свою безпеку.

 
Після подій у Грузії приєднання України до ПДЧ стає більш імовірним
Після воєнних дій в Грузії приєднання України до ПДЧ стає більш імовірним. Таку думку висловив сьогодні під час прес-конференції провідний експерт Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України Олександр Палій, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Після цих подій приєднання України до ПДЧ значно більш імовірне,  ніж приєднання Грузії, оскільки європейські держави, які будуть відігравати важливу роль при прийнятті рішення, розуміють масштаби і значення України", - сказав О.Палій.

США готові заморозити всі програми військової співпраці з Росією
США готові заморозити всі програми військової співпраці з Росією в рамках Ради Росія-НАТО. Про це повідомив високопоставлений дипломат місії Росії при НАТО, коментуючи підготовку до зустрічі міністрів закордонних справ альянсу 19 серпня, передає УКРІНФОРМ із посиланням на ІТАР-ТАСС.

"На цій зустрічі мова йтиме про конфлікт у Південній Осетії, проте обговорюватимуться насамперед не дії Грузії, а майбутні відносини з Росією", - повідомив дипломат.

Він зазначив, що зараз у НАТО існує серйозний розкол щодо майбутнього розвитку відносин з Росією. Це також підтверджують численні джерела у штаб-квартирі альянсу. За їхньою інформацією, навіть усередині окремих делегацій країн-членів альянсу існують серйозні розбіжності.

Коментуючи двосторонні консультації з послами при НАТО, що проводить нині постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін, дипломат відзначив, що вимальовуються дві основні позиції: або "покарати Росію, знизивши рівень співпраці з нею", або зробити низку гучних заяв і продовжити розвиток партнерських відносин.

"Будівництво відносин - двостороннє питання, і Росія зараз напевне також оцінює, як далі будувати відносини з НАТО, - сказав дипломат. - Якщо альянс вирішить, як їм здається, покарати Росію, ми, звичайно, намагатимемося зберегти напрацьований ресурс співпраці у сфері загальних інтересів, включаючи боротьбу з тероризмом, але про жодну взаємодію у сферах, що зачіпають наші національні інтереси, мова йти вже не буде", - зауважив він.

НАТО заборонило російському кораблю брати участь у міжнародних навчаннях
НАТО заборонило кораблю ВМФ Росії приєднатися до міжнародних антитерористичних навчань "Активні зусилля" у Середземному морі. Як повідомила офіційний представник НАТО Кармен Ромеро, Вашингтон припинив дію угоди, згідно якої сторожовий корабель "Ладный" повинен був взяти участь у навчаннях, мотивувавши відмову проведенням Росією воєнної операції проти Грузії, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Рейтер.

"Союзники вирішили, що приєднання цього корабля до операції в даний момент було б недоречним", - відзначила представник НАТО.

Напередодні США блокували запит Росії на проведення позачергової наради Ради Росія-НАТО для обговорення ситуації на Кавказі. Постійний представник Росії у НАТО Дмитро Рогозін направив запит у понеділок, і представники Альянсу погодилися провести засідання на наступний день, однак потім воно було відкладене на невизначений час.

Спеціальна нарада міністрів закордонних справ країн-членів НАТО по обговоренню ситуації у Грузії, призначена на 19 серпня, пройде без участі Росії.


Автор веб-сторінки висловлює вдячність відділу громадської інформації НАТО і Центру інформації та документації НАТО у Києві за надану можливість ознайотимись з діяльністю Альянсу, отримавши інформацію з перших рук, і побачити велике не з відстані, а з середини.

міфи про НАТО

зарубки НАТО

шпаргалка НАТО
інші веб-сторінки цього автора
ностальгія за помаранчем

Історико-культурний заповідник БУША
Обласна організація Спілки письменників України
 
COPYRIGHT © RODOSLAV-2007